-
Відкриті торги
-
КЕП
Журнали
Оголошено тендер
5 100.00
UAH
Номер:
c40f1c0a4e42477d9229e935a14635d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-17-002778-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24462403
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24462403
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Журнали
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 Газети
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
17.03.2021 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 100.00 UAH