• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газети та журнали

Газети та журнали на 2021 рік

Торги не відбулися

26 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 133.00 UAH
Номер: 378da6d89dc14f3eaa0b98f2db10a36a
Внутрішній номер закупівлі: 8889875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-03-003010-a   
Замовник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Контактна особа: Байкова Ольга Степанівна 0629-37-00-21 BAYKOVA@AMI.EDU.UA http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 133.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2021 12:23 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2021 12:23 - 19.03.2021 13:00
Аукціон: з 22.03.2021 11:19
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект: газета «Бюджетна бухгалтерія» + газета «Оплата праці»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Бюлетень законодавства і юридична практика»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Вища освіта в Україні. Нормативно-правова база»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Головбух: бюджет»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
газета «Голос України»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Економіка та держава»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Економіка України»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Економіст»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Інвестиції: практика та досвід»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Кадровик 01»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Новий бюджетний облік»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Наука та інновації»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Праця та зарплата»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Приазовский рабочий»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Вісник КНТЕУ»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті