• Відкриті торги
  • КЕП

Газети та журнали

Оголошено тендер

26 600.00 UAH
Номер: 9dd54ae0e53c4be8ad40adf9612050ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-03-000764-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Замовник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Очікувана вартість: 26 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газети та журнали
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.03.2021 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума26 600.00 UAH