• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газети та журнали

Газети та журнали на 2021 рік

Завершена

20 219.34 UAH без ПДВ
Номер: feab13dd302c45bc9d93f38d98679c26
Внутрішній номер закупівлі: 9432230
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-08-008049-b   
Замовник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Контактна особа: Байкова Ольга Степанівна 0629-37-00-21 BAYKOVA@AMI.EDU.UA http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі"в редакції від 19.09.2019р. № 114-IX переговорна процедура використовується Замовником як виняток відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково(за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної законом. Згідно статі 32 пункт 2 тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. За процедурами закупівель по предмету «Газети та журнали», код Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 22210000-5 – Газети у сумі 26600,00грн. (з ПДВ) було двічі відмінено процедури відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій за номерами закупівлі в електронній системі: UA-2021-03-03-003010-a та UA-2021-03-22-002833-a. Тому наявні підстави для проведення переговорної процедури за вказаним предметом закупівлі, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 20 219.34 UAH без ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект: газета «Бюджетна бухгалтерія» + газета «Оплата праці»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Бюлетень законодавства і юридична практика»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Вища освіта в Україні. Нормативно-правова база»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Головбух: бюджет»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
газета «Голос України»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Економіка та держава»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Економіка України»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Економіст»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Інвестиції: практика та досвід»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
журнал «Кадровик 01»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Новий бюджетний облік»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Наука та інновації»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Праця та зарплата»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Газета «Приазовский рабочий»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті
Журнал «Вісник КНТЕУ»
Код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Укрпошта"

Оскарження: 08.04.2021 15:45 - 19.04.2021 00:00
Ціна пропозиції 20 219.34 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2021 15:45
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 2693c22109494c67a4cbc6306a8c845b
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-08-008049-b-c1
Постачальник: АТ "Укрпошта"
Номер договору: 17/2630/57
Сума договору: 20 219.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 23.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір № 17-2630-57 від 23.04.21(АТ Укрпошта-газети та журн...
p7s
sign.p7s