-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газети та журнали
Тендер Prozorro UA-2021-03-22-002833-a
Газети та журнали на 2021 рік
Торги не відбулися
26 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 133.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 133.00 UAH
Номер:
ed7d7430ffad4ec0989d8fd7c6a9fd46
Внутрішній номер закупівлі:
9161939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-22-002833-a
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24462403
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Байкова Ольга Степанівна 0629-37-00-21 BAYKOVA@AMI.EDU.UA http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
133.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2021 11:05 - 27.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2021 11:05 - 07.04.2021 12:00
Аукціон:
з 08.04.2021 12:28
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписПопередня оплата за періодичні видання здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками(одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та змін до неї
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газета «Бюджетна бухгалтерія» + газета «Оплата праці» = комплект
Кількість
1 комплект
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Журнал «Бюлетень законодавства і юридична практика»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Журнал «Вища освіта в Україні. Нормативно-правова база»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Газета «Головбух: бюджет»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
газета «Голос України»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
журнал «Економіка та держава»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
журнал «Економіка України»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
журнал «Економіст»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
журнал «Інвестиції: практика та досвід»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
журнал «Кадровик 01»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Газета «Новий бюджетний облік»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Журнал «Наука та інновації»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Газета «Праця та зарплата»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Газета «Приазовский рабочий»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Журнал «Вісник КНТЕУ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021