• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги, пов’язані з друком.Джерело фінансування - власний бюджет.

Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам

Торги відмінено

3 989 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 945.00 UAH
Період уточнення: 03.07.2020 16:21 - 08.07.2020 18:00
Відповідь надана

Тех питання

Номер: f05b0f99db684b87b1f46fa8303fb6ed
Дата опублікування: 06.07.2020 14:47
Опис: Добрий день, у нас виникло декілька запитань стосовно закупівлі: 1. Чи входить у вартість друку рахунку доставка самого рахунку на поштові адреси споживачів? 2. Чи можливе надання зразку рахунків А4 та А5 (розміри в мм)? 3. Рахунки форматів А4 та А5 подаються Виконавцю одним PDF файлом чи окремо рахунок формату А4 файл PDF та окремо рахунок формату А5 файл PDF ? дякуємо
Відповідь: -Дорого дня!. Відповідаючи на Ваше запитання повідомляю, що до: 1.Ні не входить. Тільки друк рахунків. 2.Так, в тендерній документації наданий зразок рахунків форматів А4 та А5. 3.Рахунки форматів А4 та А5 подаються Виконавцю одним PDF файлом.
Дата відповіді: 06.07.2020 16:03