-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком.Джерело фінансування - власний бюджет.
Тендер Prozorro UA-2020-07-03-007131-a
Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам
Торги відмінено
3 989 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 945.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 945.00 UAH
Номер:
a8813bd2a550423c846ce570e10108a7
Внутрішній номер закупівлі:
5477417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-03-007131-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пономарев Денис Александрович +380-99-68-41-098 PONOMAREV.DENIS.PRAT.KH@GMAIL.COM https://zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 989 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 945.00 UAH
Період уточнення:
03.07.2020 16:21 - 08.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2020 16:21 - 18.07.2020 18:00
Аукціон:
20.07.2020 12:58 - 20.07.2020 13:19
Період кваліфікації:
з 20.07.2020 13:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розрахунково-платіжний документ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
7ac54ab039f944b89f9deeed6434d0c3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В ході проведення закупівлі виявлено технічну помилку, а сама: невірно визначено розмір забезпечення тендерної пропозицї.
Оскільки період уточнень завершився і внесення змін до тендерної документації неможливе, керуючись вимогами статттей 11 та 32 Закону України «Про публічні закупівлі»
Період оскарження:
24.07.2020 11:17 - 04.08.2020 00:00
Дата опублікування:
24.07.2020 11:17
Дата виконання:
04.08.2020 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «УКРАИНСКИЙ МЕЙЛИНГОВЫЙ ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36473018
-
Контактна особа:
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «УКРАИНСКИЙ МЕЙЛИНГОВЫЙ ЦЕНТР» +380442909850 Vladimir.Kurkin@mailcenter.com.ua http://www.rma.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, г. Киев, ул. Терехина 8а
Початкова пропозиція
3 762 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
10
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ОБЕРОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30560361
-
Контактна особа:
Царевський Олексій 380677133648, 380509962080 oberon2018@meta.ua
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, Провулок 1-й Лісопарківський, 3
Початкова пропозиція
3 984 312.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 510 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0