-
Відкриті торги
-
КЕП
розрахунково-платіжний документ
Оголошено тендер
3 989 000.00
UAH
Номер:
a9ba037644cf43de82c65335100c41ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-03-006532-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 989 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
розрахунково-платіжний документ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
03.07.2020 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 989 000.00 UAH