-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком.Джерело фінансування - власний бюджет.
Тендер Prozorro UA-2020-07-03-007131-a
Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам
Торги відмінено
3 989 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 945.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 945.00 UAH
Період оскарження:
03.07.2020 16:21 - 14.07.2020 00:00
Нічого не знайдено.