-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області
Тендер Prozorro UA-2020-05-26-000335-a
Торги відмінено
820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 100.00 UAH
Період уточнення:
26.05.2020 10:48 - 31.05.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим