• Відкриті торги
  • КЕП

ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області

Оголошено тендер

820 000.00 UAH
Номер: 51f3ee724c8847c6a29af76079c776de
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-25-000058-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 820 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.05.2020 08:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума820 000.00 UAH