-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області
Тендер Prozorro UA-2020-05-26-000335-a
Торги відмінено
820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 100.00 UAH
Номер:
db20bfcb5e7c4e5babd35f65ab286b2b
Внутрішній номер закупівлі:
5083912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-26-000335-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20511949
-
Адреса:
71716, Україна, Запорізька область, Молочанськ, ВУЛИЦЯ ПЕДЕНКО, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рожко Тетяна 380975742179 BUXGALTER_VK_MOLOCHANSK@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
820 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 100.00 UAH
Період уточнення:
26.05.2020 10:48 - 31.05.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2020 10:48 - 10.06.2020 12:00
Аукціон:
11.06.2020 15:39 - 11.06.2020 16:12
Період кваліфікації:
11.06.2020 16:12 - 17.06.2020 16:54
Період завантаження договору:
17.06.2020 16:54 - 07.07.2020 16:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПідставою для здійснення розрахунків є підписані Сторонами Акти приймання виконаних підрядних робіт (ф. № КБ-2в), Довідка про вартість наданих підрядних послуг (ф.№ КБ-3), у випадку залучення Субпідрядників -з виділенням послуг наданих Субпідрядниками, що складаються Підрядником і подаються для перевірки та підписання Замовнику до 28 числа звітного місяця. Розрахунок проводиться протягом 30 календарних днів з дати підписання відповідних документів Сторонами, за наявності на рахунку Замовника бюджетних коштів, призначених для фінансування послуг за Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
c30796c14a294ea89ae586cb87421946
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Враховуючи висновок Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області щодо виявлених порушень по закупівлі код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області), відповідно до пункту 2 частини першої статті 32 Закону, у звязку з неможливістю усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, уповноваженою особою прийнято рішення про скасування відкритих торгів по закупівлі ДК 021:2015 – 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області)
Період оскарження:
01.07.2020 14:09 - 12.07.2020 00:00
Дата опублікування:
01.07.2020 14:09
Дата виконання:
12.07.2020 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА АЙРОНБУД"
Оскарження: 17.06.2020 16:54 - 28.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43468847
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА АЙРОНБУД" 380956562289 ironbud@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 28
Оскарження: 17.06.2020 16:54 - 28.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
723 550.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
679 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2020 16:54
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛ ГРУП УНВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42441298
-
Контактна особа:
УСІК ВАРДАНЯН +380963772719 ysikvardonian@gmail.com
-
Адреса:
71640, Україна, Запорізька область, Василівський район село Скельки, ВУЛИЦЯ ТАВРІЙСЬКА будинок 60
Початкова пропозиція
819 984.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
683 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮНІЯ-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37342256
-
Контактна особа:
Беденко Олександр 380673880359, 380673880359 yunia_trans@Ukr.Net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Північне шосе, будинок 20-Е
Початкова пропозиція
818 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
684 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ПП ИМБАКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
43119776
-
Контактна особа:
Оганесян Самвел Барсегович +380990434046 imbax71@gmail.com
-
Адреса:
71640, Україна, Запорізька область, Скельки, с. Скельки, переулок Затишний, д. 3
Початкова пропозиція
795 031.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
695 310.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
57a6807269854645981c23e649497c28
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-26-000335-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА АЙРОНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43468847
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА АЙРОНБУД" 380956562289 ironbud@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 28
Сума договору:
679 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
679 900.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації