-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Тендер Prozorro UA-2020-03-12-000510-c
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Торги не відбулися
683 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2020 11:51 - 04.04.2020 08:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим