-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Тендер Prozorro UA-2020-03-12-000510-c
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Торги не відбулися
683 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
Номер:
0718d02fac1d4f83a93b182bd2138341
Внутрішній номер закупівлі:
4626795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-12-000510-c
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
683 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 832.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2020 11:51 - 04.04.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2020 11:51 - 14.04.2020 08:00
Аукціон:
15.04.2020 12:43 - 15.04.2020 13:04
Період кваліфікації:
15.04.2020 13:04 - 17.04.2020 11:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати на протязі 90 календарних днів на підставі оформленої належним чином видаткової накладної протягом п’яти робочих днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Кількість
81 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТОН ЮА"
Оскарження: 17.04.2020 11:19 - 28.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37189217
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТОН ЮА" +380500100449 k@atonua.com https://www.atonua.com
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, 61070, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ, будинок 6, ГУРТОЖИТОК
Оскарження: 17.04.2020 11:19 - 28.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
671 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
664 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.04.2020 11:19
Документи
49
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Техінновації"
Оскарження: 17.04.2020 11:57 - 28.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39325384
-
Контактна особа:
Ершов Артем 380577815460, 380577815460 TekhinnovatsiiRA@ukr.net
-
Адреса:
61168, Україна, Харківська область, Харків, вул.Валентінівська, буд 12
Оскарження: 17.04.2020 11:57 - 28.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
681 180.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
681 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.04.2020 11:57
Документи
29
Скарги
0