• Відкриті торги
  • КЕП

Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)

Оголошено тендер

683 200.00 UAH
Номер: 89c1a9ab2be44e4c84843589e77bb194
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-12-001755-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 683 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.03.2020 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати на протязі 90 календарних дні на підставі оформленої належним чином видаткової накладної протягом п’яти робочих днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати товару.
Сума683 200.00 UAH