-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Тендер Prozorro UA-2020-03-12-000510-c
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане,напрямний стовпчик)
Торги не відбулися
683 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
Період оскарження:
12.03.2020 11:51 - 10.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.