-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-000512-c
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Торги відмінено
459 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2020 13:29 - 22.02.2020 14:00
Без відповіді
Чи привіт для діскваліфікації відсутність печатки у ФОП
Номер:
7e73ec1fb7c8483991de5c3267bc01e9
Дата опублікування:
18.02.2020 11:56
Опис:
Згідно ст.128 Господарського кодексу України фізична особа-підприємець може не використовувати в своїй діяльності печатку. Просимо надати роз'яснення чи буде поводом до дискваліфікації учасника відсутність у нього печатки, якщо надана довідка про здійснення господарської діяльності без печатки.
Також доводимо до відомома, що Законом України № 1982-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями», згідно якого скасовано обов’язкове використання печатки, а також передбачено штраф від 850 до 1700 грн за вимагання посадовцем документу із відбитком печатки.