• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)

Оголошено тендер

459 000.00 UAH
Номер: 5f2ed03bfbc24fdfbeec746308d25ffd
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-17-001239-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
Замовник: КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
Очікувана вартість: 459 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Примітки: М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.02.2020 13:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума459 000.00 UAH