-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-000512-c
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Торги відмінено
459 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
Номер:
cca5c72335ca4f58a5b9e83540e9a063
Внутрішній номер закупівлі:
4500897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-17-000512-c
Замовник:
КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24844607
-
Адреса:
92907, Україна, Луганська область, Стара Краснянка, вул. Переїздна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Вікторівна Рибіна 0645363249 kdi@sisp.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.02.2020 13:29 - 22.02.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2020 13:29 - 03.03.2020 14:00
Аукціон:
з 04.03.2020 15:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f27b06a39bc5456eaf40ad2d61a3ea26
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливості внесення змін у тендерну документацію «ДК 021:2015 – 15110000-2 м’ясо. (Свинина охолоджена на кістці 1 котегорії, м’ясо яловичини 1 котегорії, курчата (тушка заморожена) 1 категорії)» [оголошення в ЦБД: UA-2020-02-17-000512-c ● cca5c72335ca4f58a5b9e83540e9a063.
Переоформлення, доповнення, виправлення, роз’яснення тендерної документації та внесення змін.
Дата опублікування:
27.02.2020 11:17
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴459 000.00 М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)