-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-000512-c
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Торги відмінено
459 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
Період оскарження:
17.02.2020 13:29 - 28.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.