• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше

ш/з ВТ-134-Т-19, ДК 021:2015 код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше)

Торги відмінено

355 527.84 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 778.00 UAH
Період уточнення: 23.12.2019 15:10 - 29.12.2019 12:00
Відповідь надана

Щодо відповідності коду класифікатора окремих товарів закупівлі

Номер: 0795984759464f5090147582704db9be
Дата опублікування: 24.12.2019 11:12
Опис: Доброго дня. Згідно додатка 2 до ТД Технічна специфікація на закупiвлю товару згiдно ДК 021:2015 код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше) п. 7 "Піна монтажна" і п. 15 "Джгут ущильнювальний" не належать до вказаного коду класифікатора, тому мають бути вилучені з цієї закупівлі. Просимо Замовника внести відповідні зміни у тендерну документацію.
Відповідь: Невідповідності в Технічній специфікації будуть усунені. У зв’язку з технічною неможливістю (за регламентом електронної системи закупівель) щодо внесення змін до оголошеної очікуваної вартості закупівлі, процедура торгів буде відмінена.
Дата відповіді: 26.12.2019 15:49
Відповідь надана

Щодо аналогічного договора.

Номер: 28bc63f33f974410a3193033fe9cbef8
Дата опублікування: 24.12.2019 10:11
Опис: Доброго дня. Згідно п. 5.1 Кваліфікаційні критерії ТД: "аналогічним договором вважається договір на постачання мастик, шпаклівок, розчинників" чи допускаєте Ви надання Учасниками окремих договорів на постачання кожного виду продукції яка є частиною предмету закупівлі?
Відповідь: Договір вважається аналогічним до визначеного предмету закупівлі та може бути не одним.
Дата відповіді: 26.12.2019 15:40
Відповідь надана

Що до копій сторінок ТУ

Номер: 0c633602e2cd48419b07ad613e98c5f9
Дата опублікування: 24.12.2019 10:07
Опис: Доброго дня. На яку саме продукцію потрібні копії сторінок ТУ виробника? Перелічить пункти, будь ласка.
Відповідь: Технічні вимоги виробника необхідно надати за позиціями п.8 та п.14 Технічної Специфікації ( Додаток №2 до ТД) де зазначений вираз «або еквівалент» .
Дата відповіді: 26.12.2019 15:39
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 8d0a921af3e64984b2463d09c214b431
Дата опублікування: 24.12.2019 09:01
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: 1) Відповідно до п.3 ч.2 ст.22 «Тендерна документація» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII Технічна специфікація (Додаток 2 до ТД) містить детальний опис товарів та їх технічні, якісні характеристики, а також вираз «або еквівалент». 2) В Додатку №1 до ТД передбачені зобов'язання про те, що Учасник, під час надання тендерної пропозиції, зазначає інформацію щодо: найменування, типу, марки, виробника, технічних та якісних характеристик. 3) Відповідно до п.35 ч.1 ст.1 «Визначення основних термінів» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII Учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), тому учасники всіх форм власності та організаційно - правових форм мають можливість приймати участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Відповідно до п.9 ч.2 ст.22 «Тендерна документація» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII встановлена вимога про те, що за описом методики оцінки за критерієм "ціна" повинна міститись інформація щодо врахування податку на додану вартість (ПДВ). А також згідно з висновком АМКУ №40-р/пк-зк від 10.06.2016 не враховувати суму ПДВ при здійсненні оцінки пропозицій учасників –є дискримінаційним підходом при здійсненні оцінки пропозицій учасників, до яких застосовується різні системи оподаткування. Тому в тендерній документації на зазначену закупівлю, в розділі V «Оцінка тендерних пропозицій», встановлена вимога про те, що Учасники подають свої тендерні пропозиції з урахуванням ПДВ. При проведенні оцінки найбільш економічно вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів, у тому числі ПДВ.
Дата відповіді: 24.12.2019 10:56