• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше

ш/з ВТ-134-Т-19, ДК 021:2015 код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше)

Торги відмінено

355 527.84 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 778.00 UAH
Номер: b172f21e79b24adcb9344f8c3f139966
Внутрішній номер закупівлі: 4243405
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-23-003212-b   
Замовник: ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Бондаренко Наталія +380457921320 bondarenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 355 527.84 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 778.00 UAH
Період уточнення: 23.12.2019 15:10 - 29.12.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2019 15:10 - 08.01.2020 12:00
Аукціон: з 09.01.2020 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 4942.41 од.
Період постачання 27.01.2020 - 25.02.2020
Місце постачання 07101, Україна, Київська обл., Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті

Інформація про скасування

Номер: 35067ba1fc25487d9d504f85f9b7fae7
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування: 26.12.2019 16:23
Дата виконання: 26.12.2019 16:23
Статус:
Виконано