-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Оголошено тендер
355 527.84
UAH
Номер:
fe5a223335894f878aa6ff3beb396c32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-20-000836-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
Замовник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
Очікувана вартість:
355 527.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Примітки:
Зміна 36 до РПЗ
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування:
20.12.2019 09:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума355 527.84 UAH