-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше
Тендер Prozorro UA-2019-12-23-003212-b
ш/з ВТ-134-Т-19, ДК 021:2015 код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Мастики, шпаклівки, суміші, розчинники, перетворювач іржі та інше)
Торги відмінено
355 527.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 778.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 778.00 UAH
Період оскарження:
23.12.2019 15:10 - 04.01.2020 00:00
Нічого не знайдено.