-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оплата електроенергії
Тендер Prozorro UA-2019-09-24-001480-a
Торги відмінено
561 672.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 808.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 808.36 UAH
Період уточнення:
24.09.2019 16:35 - 30.09.2019 10:00
Відповідь надана
Группа споживання та графік
Номер:
d8594060442d4442ba2cb086b633fd7e
Дата опублікування:
27.09.2019 11:23
Опис:
Доброго дня!
До якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ))?
Прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць.
Дякую.
Відповідь:
Тендерний комітет комунального підприємства "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ керуючись положеннями ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) на питання від 27.09.2019 р. повідомляємо наступне:
Комунальне підприємства "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ належить до групи "а" ( з АСКОЕ)
Дата відповіді:
02.10.2019 16:57
Відповідь надана
Тарифи
Номер:
ad76e877bc4947c3a7f6e19af8255d8d
Дата опублікування:
27.09.2019 11:22
Опис:
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з передачі електричної енергії, затверджений постановою НКРЕКП № 1781 від 30.08.2019 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» ? Якщо ні, то яким чином буде компенсуватися цей тариф Постачальнику електричної енергії з врахуванням положень р. 10, підр.5 «Кодексу системи передачі» затвердженого 14.03.2018 року Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 309? Чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Тендерний комітет комунального підприємства "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ керуючись положеннями ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) на питання від 27.09.2019 р. повідомляє наступне.
В складі очікуваної вартості предмету закупівлі врахований тариф на послуги з передачі електричної енергії. Тариф на послуги з розподілу електричної енергії не входить до складу очікуваної вартості предмета закупівлі.
Дата відповіді:
02.10.2019 14:32