• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Оплата електроенергії

Торги відмінено

561 672.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 808.36 UAH
Номер: d9510680fab64c5bb883aebcb339d4ac
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2020-04-07-000001
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 13.04.2020 00:00
Автор: Східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40477689
Період моніторингу: 13.04.2020 20:08 - 06.05.2020 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: НАКАЗ 13.04.2020 № 72 Дніпро Про початок здійснення моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Олександр ВАСИЛЬЄВ Додаток до наказу Східного офісу Держаудитслужби від 13.04.2020 № 72 Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника 1 UA-2019-09-24-001480-а 24.09.2019 Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» Криворізької міської ради (код ЄДРПОУ 01173530) Дані автоматичних індикаторів ризиків Начальник відділу Тетяна ПЕРЕВЕРЗЄВА
Адреса: Ukraine, Дніпропетровська, Дніпро
Контактна особа: Східний офіс Держаудитслужби (Дніпропетровська обл.), +38 (0 56) 722-22-72, khodyrieva.l.n@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами моніторингу питання щодо розгляду тендерних пропозицій встановлено порушення норм частини третьої статті 31 Закону. За результатами моніторингу обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку до річного плану), відповідності тендерної документації вимогам Закону - порушень не встановлено
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує вжити заходів передбачених частиною першою статті 31 Закону та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 24 квітня 2020 року. Предметом аналізу були такі питання: обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку до річного плану), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідність тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» у редакції, що діяла до 19.04.2020 (далі - Закону), розгляд тендерних пропозицій. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, у тому числі UA-P-2019-04-05-002159-b, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерна документація Замовника, реєстр тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій від 11.10.2020, відповідь замовника від 21.04.2020 на питання до пояснення. Аналізом інформації, розміщеної в електронній системі закупівель, встановлено, що станом на початок моніторингу (13.04.2020) на веб- порталі Уповноваженого органу відсутня будь – яка інформація про розгляд тендерної пропозиції учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС" (далі – ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС»), яка за результатами торгів 11.10.2019 визнана найбільш економічно вигідною та відносно якої 17.10.2019 замовником оприлюднено повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції до 20 робочих днів. З урахуванням пояснень Замовника – у зв’язку з скороченням видатків на здійснення закупівлі «Оплата електроенергії» розгляд тендерної пропозиції ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС» та тендерних пропозицій інших учасників не проводився, договір про закупівлю не укладався. Водночас, пунктом 1 розділу 6 «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» тендерної документації Замовником передбачено, що замовник відміняє торги у разі відсутності подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт, послуг. Проте, на порушення норми частини третьої статті 31 Закону та умов пункту 1 розділу 6 тендерної документації, повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, не оприлюднені Замовником в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення.
Період усунення порушень: 27.04.2020 17:49 - 13.05.2020 00:00
Дата публікації висновку: 27.04.2020 17:49

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Оприлюднено в електронній системі закупівель повідомлення про визначення торгів такими, що не відбулись.
Дата публікації звіту: 05.05.2020 16:42

Запити/Пояснення