-
Відкриті торги
-
КЕП
Оплата електроенергії
Оголошено тендер
561 672.00
UAH
Номер:
414cbe2c41f94d62855e4462957d0f56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-04-05-002159-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
Замовник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
Очікувана вартість:
561 672.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата електроенергії
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.04.2019 21:31