-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оплата електроенергії
Тендер Prozorro UA-2019-09-24-001480-a
Торги відмінено
561 672.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 808.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 808.36 UAH
Номер:
c45e0bb1a7864c9bbd2083c289a7f37d
Внутрішній номер закупівлі:
3820216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-24-001480-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лашин Ігор Михайлович 380564405660 aerokwg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
561 672.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 808.36 UAH
Період уточнення:
24.09.2019 16:35 - 30.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2019 16:35 - 10.10.2019 10:00
Аукціон:
11.10.2019 12:59 - 11.10.2019 13:38
Період кваліфікації:
з 11.10.2019 13:38
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписСпоживач здійснює повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз на початку місяця, наступного за розрахунковим
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оплата електроенергії
Кількість
242100 Кіловат-година
Період постачання
01.11.2019 - 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
8f0177121ca54ad29ba42cf44318963c
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
скорочення видатків на здійснення закупівлі товару
Дата опублікування:
05.05.2020 16:38
Дата виконання:
05.05.2020 16:38
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41200257
-
Контактна особа:
Гофер Ірина Олексіївна +380679870283 i.gofer123@gmail.com
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район ВУЛИЦЯ КАРАДЖИЧА буд. 29Б кв. 116
Початкова пропозиція
534 556.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
534 556.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Компанієць Олексій 380512776040, 380635352843 voivod1111@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
549 373.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
546 564.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
559 251.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
547 146.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Веретейніков Олексій 380991996619, 380991996619 sgroup-ltd@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Космічна 21
Початкова пропозиція
559 251.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
559 251.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОПРОМ СІСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41801157
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОПРОМ СІСТЕМ" +380442055600 vshalatonina11@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, вул. Новокостянтинівська, 13/10, офіс 218
Початкова пропозиція
560 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
25
Скарги
0