-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу №3 по провулку Зелений, 8 в смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. Коригування. (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-001549-c
Торги відмінено
4 028 066.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 140.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 140.33 UAH
Період уточнення:
20.08.2019 14:05 - 26.08.2019 16:00
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
e8702b62ed6c402a95137f8111f481ec
Дата опублікування:
21.08.2019 09:40
Опис:
В п.5 розділу 3 тендерної документації зазначено наступне:
- копія аналогічного договору (без додатків) за яким учасником виконувались роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення;
Це є якась помилка? Адже це тендер на закупівлю по кап. ремонту приміщення . Поясність будь-ласка
Відповідь:
Вибачте, будь-ласка, справді сталась машинальна помилка при складанні тендерної документації секретарем тендерного комітету. Під аналогічним договором будівельного підряду розуміється договір, який був укладений учасником та виконаний в повному обсязі, предметом якого було виконання робіт з реконструкції, капітального ремонту чи будівництва (улаштування) будівлі чи приміщення або в межах якого здійснювалися роботи з реконструкції, капітального ремонту чи будівництва будівлі чи приміщення.
Дата відповіді:
21.08.2019 10:18