• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу №3 по провулку Зелений, 8 в смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. Коригування. (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)

Торги відмінено

4 028 066.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 140.33 UAH
Номер: e0adbb66ee774bc295035f99a01ea702
Внутрішній номер закупівлі: 3699027
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-20-001549-c   
Замовник: Олександрівська селищна рада
Контактна особа: Безпечний Олександр Іванович +380680680708 alexrada42@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 028 066.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 20 140.33 UAH
Період уточнення: 20.08.2019 14:05 - 26.08.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2019 14:05 - 05.09.2019 16:00
Аукціон: з 06.09.2019 14:11
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу №3 по провулку Зелений, 8 в смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. Коригування. (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівський район, смт Олександрівка, провулок Зелений, 8 На карті

Інформація про скасування

Номер: e609bc8c61bd475c8ed832d37338382c
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Органом державного фінансового контролю виявлені порушення, а саме: відсутня інформація про джерело фінансування в дужках, у полі "Конкретна назва предмету закупівлі", а також при проведені даної закупівлі було внесено зміни до тендерної документації, проте Замовником в окремому документі не оприлюднено перелік змін, що повинен бути опрелюднено протягом одного дня.
Дата опублікування: 03.09.2019 11:33
Статус:
Виконано