• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу №3 по провулку Зелений, 8 в смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. Коригування. (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)

Торги відмінено

4 028 066.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 140.33 UAH
Номер: dd757e3af46f4ce0b52617b0786061fc
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2019-08-29-000029
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 29.08.2019 00:00
Автор: Східний офіс держаудит служби, UA-EDR 41127387
Період моніторингу: 29.08.2019 15:28 - 20.09.2019 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 29.08.2019 № 45 Кропивницький Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29 серпня 2016 року № 3 зі змінами, внесеними наказом Східного офісу Держаудитслужби від 17 грудня 2018 року № 161, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. В.о. начальника Вікторія КОРОЛЬ Додаток до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області від 29.08.2019 № 45 Витяг з переліку процедур закупівель Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2019-08-20-001549-с 20.08.2019 органом державного фінансового контролю виявлені ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель В .о. начальника управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області Вікторія КОРОЛЬ
Адреса: Ukraine, Кіровоградська, Кропивницький
Контактна особа: Східний офіс держаудит служби (Кіровоградська обл.), +38 (0 66) 337-50-53, gamkiv_87@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
  • Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатом аналізу питання оприлюднення інформації щодо закупівлі установлено порушення вимог абзацу 3 частини 1 статті 10, абзацу 2 частини 2 статті 23 Закону та наказу Мінекономрозвитку № 490. За результатом аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону установлено порушення вимог пункту 10 частини 2 статті 22 Закону . За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані - порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: Згідно із інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, 03.09.2019 Замовник прийняв рішення про відміну торгів відповідно до частини першої статті 31 Закону.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу закупівлі та інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі. Дата закінчення моніторингу: 10 вересня 2019 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VІІІ (далі – Закон). Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Олександрівської селищної ради (далі - Замовник) на 2019 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням тендерного комітету від 20.08.2019, тендерну документацію Замовника (зі змінами), затверджену рішенням тендерного комітету від 21.08.2019, відповідь Замовника на запит. За результатами моніторингу установлено, що в порушення вимог абзацу 3 частини 1 статті 10 та абзацу 2 частини 2 статті 23 Закону при оприлюдненні в електронній системі закупівель 21.08.2019 змін до тендерної документації Замовником не оприлюднено в окремому документі перелік внесених змін. Також, в результаті проведеного моніторингу установлено, що в п. 4 «Строк, протягом якого тендерні пропозиції є дійсними» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовником зазначено, що «Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів», без визначення перебігу строку дії, чим порушено вимоги пункту 10 частини 2 статті 22 Закону. Крім того, за результатом проведеного моніторингу установлено, що Замовником в електронній системі закупівель оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів без заповнення обов’язкового поля «10². Джерело фінансування закупівлі», як це передбачено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» (зі змінами) (далі - наказ Мінекономрозвитку № 490). Відповідно до пункту 7 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 № 477 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 р. за № 477/28577, замовник може вносити зміни до інформації, яку вже оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу, у випадках, передбачених Законом. При цьому, Законом не передбачено внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі. Відповідно до частини першої статті 31 Закону замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Згідно з інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, 03.09.2019 Замовник прийняв рішення про відміну торгів відповідно до частини першої статті 31 Закону.
Період усунення порушень: 10.09.2019 16:49 - 25.09.2019 00:00
Дата публікації висновку: 10.09.2019 16:49

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Порушення, які були виявлені моніторингом, були усунуті Замовником шляхом відміни процедури закіпівлі.
Дата публікації звіту: 12.09.2019 16:40

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • corruptionPublicDisclosure: Так
  • corruptionBiddingDocuments: Так
  • documentsForm: Так
Опис: -
Дата публікації: 13.09.2019 11:38

Запити/Пояснення