-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу №3 по провулку Зелений, 8 в смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. Коригування. (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-001549-c
Торги відмінено
4 028 066.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 140.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 140.33 UAH
Період оскарження:
20.08.2019 14:05 - 01.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.