-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008536-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
345 854.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
21
год
54
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
13.08.2026 14:50 - 06.09.2026 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
14dadf6098574f0590c27a863f33903c
Дата опублікування:
14.08.2026 10:10
Опис:
Шановний Замовнику. Просимо Вас видалити дискримінаційні вимоги з Додатку 1, а саме:
2. Учасник має підтвердити свідоцтвом (або завірену копію) про повне членство в МТСБУ*. Учасник надає довідку у довільній формі із зазначенням загальної оцінки діяльності страховика-члена МТСБУ відповідно до інформації, оприлюдненої на офіційному вебсайті МТСБУ.
*Замовник експлуатує службові транспортні засоби, щодо яких у період дії договору може виникнути термінова оперативна необхідність здійснення виїздів за межі України.
У такому випадку Замовник матиме потребу в терміновому оперативному оформленні міжнародних страхових сертифікатів «Зелена картка» без проведення окремої Процедури закупівлі та без зміни страховика. А саме, - відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», закупівля у того ж самого постачальника в межах 50 відсотків попереднього договору здійснюється без проведення відкритих торгів (п.п. 8 п.13).
3. Учасник повинен забезпечити можливість врегулювання страхових випадків у кожній області України (крім тимчасово окупованих територій та територій активних бойових дій) шляхом функціонування власних підрозділів, що здійснюють прийом документів та супровід страхових випадків, підтвердити довідкою в довільній формі із зазначенням кокретної адреси підрозділів з номерами телефонів;
- телефонної лінії екстреного зв’язку для обслуговування страхувальників і потерпілих, що працює в цілодобовому режимі;
- в кожній філії (структурному підрозділу) обласного центру України, відділу врегулювання збитків страховика з можливістю виїзду аварійного комісара страхової компанії-учасника на кожне ДТП за участю застрахованого транспортного засобу страхувальника для визначення причин настання страхового випадку та розміру збитків. Наявність співробітника, виконуючого функції оглядової роботи.
Повідомляємо Вам, що ПРЕДМЕТОМ ЗАКУПІВЛІ є Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, тобто ВНУТРІШНІ договори страхування, які діють в МЕЖАХ УКРАЇНИ. ТОМУ Страховик може бути і має повне право бути лише АСОЦІЙОВАНИМ членом МТСБУ. Необхідність в терміновому оперативному оформленні міжнародних страхових сертифікатів «Зелена картка» може бути оформлена прямим договором без використання електронної системи закупівель з будь-яким іншим страховиком прямим договором або шляхом розподілу даної закупівлі на ЛОТИ.
Що стосується наявності власних підрозділів у кожній області України та в кожній філії (структурному підрозділу) обласного центру України мати відділ врегулювання збитків, то дана вимога не передбачена ні ЗУ Про страхування, ні іншим законодавчим актом та не зобов'язує Страховика мати саме таку організаційну структуру з підрозділами в кожному обласному центрі , так само як і в кожному районномук центрі чи в кожному селі чи в кожному місті.
Також просимо прибрати вимогу про аварійного комісара - з 2021 року взагалі з Закону виключили таку назву і таке поняття, як аварійний комісар.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1961-15#Text
{У тексті Закону слова "аварійний сертифікат", "рапорт", "аварійний комісар" у всіх відмінках і числах виключено згідно із Законом № 1909-IX від 18.11.2021}
Дякуємо і чекаємо на внесення змін.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Відповідно до пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України
від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель» закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Відповідно до пункту 28 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1178, документація формується Замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням зазначених Особливостей.
Частиною другою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації замовником зазначається інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію без встановлення жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Частиною третьою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено право Замовника включати до тендерної документації іншу інформацію та вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку Замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації з урахуванням специфіки предмета закупівлі.
Дата відповіді:
15.08.2026 10:22
Відповідь надана
Невідповідність Законодавству
Номер:
a0461b9f62ba461a9e802cee8b7587ac
Дата опублікування:
14.08.2026 09:25
Опис:
Шановний Замовник, звертаємо вашу увагу на роз’яснення НБУ щодо оплати страхової премії при оформлення договорів страхування ОСЦПВ : - ч. 3 статті 11, п.п. 4.3, 4.4 пункту 4 розділу VI Закону № 3720 , встановлено: -страхова премія сплачується в повному обсязі ДО або ПІД ЧАС укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, у тому числі за результатами проведеної процедури закупівлі, має відповідати Закону № 3720. Просимо Вас внести зміни до тендерної документації та до Проекту Договору згідно Закону № 3720, а саме: Передбачити умовами тендерної документації передоплату або оплату в день оформлення договорів страхування ОСЦПВ. Так як не можна одночасно надати рахунок і акт НАДАНИХ послуг, адже видача полісів - це і є надання послуг. А послуги можуть бути надані ЛИШЕ після оплати .
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Дякуємо за звернення та надані зауваження.
За результатами розгляду звернення Замовником прийнято рішення внести відповідні зміни до тендерної документації та проєкту договору.
Дякуємо за звернення
Дата відповіді:
14.08.2026 15:08
Відповідь надана
Щодо Договору
Номер:
a71694672b804c9cbd6a2e964b5b2946
Дата опублікування:
14.08.2026 09:25
Опис:
Шановний Замовнику. Просимо Вас внести зміни в Договір та передбачити Договором надання необхідних документів для проведення ідентифікації та верифікації контрагента у відповідності до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019р., а саме: "Страхувальник зобов’язаний: 1. до укладення Договору страхування надати Страховику (особі, уповноваженій Страховиком) документи, на підставі яких буде здійснена належна перевірка (за необхідності), ідентифікація та верифікація Страхувальника відповідно до вимог статті 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019р. (далі – Закон про запобігання), а саме: 1. для Страхувальника - фізичної особи: 1.1.1 якщо загальна сума страхової премії за Договором страхування не перевищує 40 000,00 гривень, за вимогою Страховика (особи, уповноваженої Страховиком) надати копії документів: паспорт (або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів); довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової кратки платника податків;1.1.2. 1.1.2 якщо загальна сума страхової премії за Генеральним договором/ Договором страхування перевищує 40 000,00 гривень, надати завірені належним чином копії документів, що зазначені в п. 1.1.1 Договору та Опитувальник, за формою Страховика; 1.2 для Страхувальника - юридичної особи: 1.2.1. якщо загальна сума страхової премії за Договором страхування перевищує 40 000,00 гривень, надати завірені належним чином копії документів: витяг/виписку з ЄДРПОУ; відомості про виконавчий орган (наказ, протокол, рішення або інший офіційний документ про призначення уповноваженої особи); копії ідентифікаційних документів уповноваженої особи, копію легалізованого витягу з торгового, банківського чи судового реєстру або нотаріально засвідчене реєстраційне посвідчення уповноваженого органу іноземної держави про реєстрацію юридичної особи; схему структури власності та Опитувальник, за формою Страховика; 1.2.2. якщо Страхувальник має ознаки високого рівня ризику, Страховик залишає за собою право вимагати документи, що необхідні для проведення належної перевірки, незалежно від загальної суми страхової премії за Договором страхування, а Страхувальник зобов’язаний їх надати на вимогу Страховика; 2. протягом строку дії Договору страхування письмово повідомляти Страховика про зміну документів/інформації, що зазначена в документах, які надавались Страховику згідно з п. 1 Договору, або втрату їх чинності. У разі втрати чинності раніше наданих документів, Страхувальник зобов’язаний надати Страховику завірені належним чином копії нових документів. Повідомлення та завірені належним чином копії нових документів Страхувальник зобов’язаний надати Страховику протягом 2 (двох) робочих днів з дати настання відповідних змін або події; 3. надати Страховику завірені належним чином копії документів, що підтверджують усунення підстав, що призвели до встановлення Страхувальнику високого/неприйнятно високого рівня ризику легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом/фінансування тероризму. Завірені належним чином копії документів, передбачених цим пунктом Страхувальник зобов’язаний надати Страховику протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання письмової вимоги Страховика". АБО Підписанням цього Договору Страхувальник підтверджує, що він розуміє, що Страховик є суб’єктом первинного фінансового моніторингу і зобов’язаний надавати відповідному уповноваженому органу держави інформацію про фінансові операції Страхувальника (особи, що є одержувачем страхового відшкодування), що підлягають фінансовому моніторингу, та здійснювати інші передбачені законодавством дії, пов’язані з моніторингом фінансових операцій Страхувальника (особи, що є одержувачем страхового відшкодування), в тому числі відмовитися від здійснення фінансової операції, якщо вона порушує законодавство щодо протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та відмовитися від підтримання ділових відносин за наявності підстав, передбачених ст. 15 Закону про запобігання. Під вказаними фінансовими операціями Страхувальника (особи, що є одержувачем страхового відшкодування) Сторони за Договором розуміють як отримання Страховиком страхових платежів від Страхувальника, так і виплату страхового відшкодування (як безпосередньо Страхувальнику (особам, що є одержувачами страхового відшкодування), так і іншим особам, зазначеним в Заяві про страхове відшкодування, а також повернення Страховиком страхових платежів Страхувальнику у випадку дострокового припинення дії Договору з підстав, передбачених Договором та/або законодавством. В такому випадку Страховик звільняється від відповідальності (в тому числі від сплати штрафних санкцій, передбачених Договором та/або законодавством) за відмову від здійснення відповідної фінансової операції та/або припинення виконання зобов’язань за Договором. Страхувальник погоджується з тим, що Страховик має право відмовитися від виконання Договору з вищевикладених підстав, що є підставою дострокового припинення дії Договору та не є односторонньою відмовою від Договору, а є таким, що здійснюється за попередньою згодою Сторін відповідно до умов Договору. АБО Страхувальник зобов’язаний: Надавати під час укладання договору / протягом дії договору, у разі зміни інформації/ документів, а також за вимогою Страховика всі чинні документи, дані та інформацію, необхідні Страховику для виконання обов’язків суб’єкта первинного фінансового моніторингу відповідно до чинного законодавства України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Повідомляти Страховика про суттєві зміни в установчих документах, структурі власності, кінцевого бенефіціарного власника, країни реєстрації (для юридичних осіб), ідентифікаційних даних, громадянства (для фізичних осіб) тощо. АБО Страхувальник зобов’язаний: На письмову вимогу Страховика, а також на виконання вимог чинного законодавством України у сфері регулювання протидії та запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, при укладенні Договору, сплаті страхової премії у або при здійсненні виплати страхового відшкодування та в інших випадках, передбачених чинним законодавством України, надати Страховикові для ознайомлення та копіювання документи, що дозволяють ідентифікувати Страхувальника. АБО Страхувальник зобов’язаний: 1. Страхувальник на момент укладення цього Договору зобов’язаний надати інформацію стосовно ідентифікації його особи, змісту діяльності та фінансового стану, необхідну для виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Для здійснення ідентифікації Страхувальник надає офіційні документи або засвідчені в установленому порядку їх копії, які мають бути чинні на момент їх надання та включати всі необхідні дані для ідентифікації. 2. У разі ненадання Страхувальником необхідної інформації для ідентифікації та вивчення фінансової діяльності на умовах Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» Страховик має право відмовити в здійсненні страхування.
Відповідь:
Щодо договору
Шановний Учаснику!
Розглянувши звернення щодо внесення змін до проєкту Договору страхування в частині передбачення положень щодо ідентифікації та верифікації сторін відповідно до вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019, повідомляємо наступне.
Замовник взяв до уваги наведені у зверненні положення законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Відповідно до Закону України № 361-IX суб’єкти первинного фінансового моніторингу зобов’язані здійснювати належну перевірку клієнтів, яка, зокрема, включає їх ідентифікацію та верифікацію, а також виконувати інші передбачені законодавством заходи у сфері фінансового моніторингу.
При цьому зазначені вимоги є обов’язковими в силу чинного законодавства та не потребують окремого встановлення договором для виникнення відповідних обов’язків страховика.
Замовник не заперечує проти виконання Страховиком усіх обов’язків, передбачених законодавством України у сфері фінансового моніторингу, у тому числі щодо ідентифікації та верифікації клієнта, отримання необхідних документів та проведення належної перевірки.
Разом з тим запропоновані у зверненні положення містять детальне врегулювання питань, які вже визначені імперативними нормами законодавства, а також встановлюють додаткові договірні умови щодо строків та порядку надання документів.
З огляду на викладене, Замовник вважає недоцільним включення запропонованого зверненням тексту в повному обсязі до проєкту Договору, оскільки це не впливає на обов’язок Страховика дотримуватися вимог Закону № 361-IX та інших нормативно-правових актів у сфері фінансового моніторингу.
При цьому права та обов’язки Сторін за Договором підлягають реалізації з дотриманням вимог чинного законодавства України, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації доходів.
Таким чином, підстав для внесення запропонованих змін до Договору в запропонованій редакції Замовник не вбачає.
Дата відповіді:
15.08.2026 10:20