-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008536-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
345 854.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
17
год
47
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f0ca0cf027c441739ca30ac190bf2b7a
Внутрішній номер закупівлі:
30078468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-008536-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001510
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Фещенка-Чопівського,7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ярослав Ящук +380412472152 yyavgz@ssu.gov.ua http://www.ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
345 854.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:50 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
13.08.2026 14:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴345 854.00 Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів