-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
345 854.00
UAH
Номер:
65861a794d8f4798bd064753cae8bc76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009462-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001510
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Фещенка-Чопівського,7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001510
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Фещенка-Чопівського,7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
345 854.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума345 854.00 UAH