• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кондиціонери

Призупинено

375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 14:24 - 16.08.2026 00:00
Відповідь надана

Вимога щодо фреону

Номер: 42bd2d23e45d465687aa41e5ac9bc63e
Дата опублікування: 13.08.2026 22:51
Опис: Просимо передбачити можливість використання холодоагенту як R32, так і R410A. Обидва холодоагенти призначені для роботи в системах кондиціонування та забезпечують виконання основних функцій обладнання — охолодження, обігріву, підтримання заданих температурних параметрів і належної роботи системи. Отже, обмеження вимоги виключно холодоагентом R32 не є необхідним для забезпечення функціональності обладнання та необґрунтовано звужує коло можливих технічних рішень.
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за питання. Холодоагент R410A: Газ R410A складається з двох різних газів (R32 і R125). Цей холодоагент до недавнього часу був одним з найпоширеніших і не впливає на озоновий шар, але одна молекула цього газу здатна впливати на парниковий ефект в 2 000 разів сильніше, ніж одна молекула СО2. Холодоагент R-32: Цей газ також є холодоагентом ГФВ і все частіше використовується в кондиціонерах через його мінімальний вплив на навколишнє середовище. Це чистий холодоагент (він не містить змішаних газів). Газ R32 має значно менший вплив на парниковий ефект. Він набагато нижчий, ніж газ R410A.
Дата відповіді: 14.08.2026 12:16
Відповідь надана

вимогу щодо типу компресора

Номер: 084008f675e04ea8acc8e5b28c44b14e
Дата опублікування: 13.08.2026 22:48
Опис: Вимагаємо розширити вимогу щодо типу компресора та передбачити можливість застосування як інверторного, так і звичайного (неінверторного) компресора, оскільки обидва типи забезпечують основні функції охолодження, підтримання заданої температури та належну роботу обладнання, а відмінність полягає переважно у способі регулювання продуктивності компресора.
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за питання. У разі потреби зменшити холодопоступлення в приміщення, частота обертів інверторного компресора плавно зменшується. Для споживача це надає економію електроенергії та більш точне керування температурними режимами. Звичайний же компресор просто вимкнеться, а потім знову включиться на повну потужність. Тому для економії нам потрібен інверторний кондиціонер.
Дата відповіді: 14.08.2026 12:15