• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кондиціонери

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: b69f757a913145a2b679e0b476b078fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-009118-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУБИНИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ГУБИНИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кондиціонери
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.08.2026 14:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГубиниська
Сума450 000.00 UAH