-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007745-a
-
Подача пропозицій період закінчився 17 днів назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Призупинено
375 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
91bcf177f7fd46e699048ad31719e96e
Внутрішній номер закупівлі:
30051392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-007745-a
Замовник:
ГУБИНИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338457
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Степанович +380951941883 gubcr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:24 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:24 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 000.00 Кондиціонери