-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007745-a
Призупинено
375 000.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
11.08.2026 14:24 - 16.08.2026 00:00
Скарга
Задоволена, очікує виконання
КЕП
Усунення дискримінаційних вимог
Номер:
ca88a8dab8a8473b87416af3121511e8
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-11-007745-a.a1
Назва:
Усунення дискримінаційних вимог
Скарга:
Внесення змін то технічної специфікації
Пов'язані документи:
Учасник
- passport_Nexora KFR-12b.pdf 15.08.2026 15:53
- Скарга до АМКУ_UA-2026-08-11-007745-a.pdf 15.08.2026 15:53
- Скарга до АМКУ_UA-2026-08-11-007745-a.docx 15.08.2026 15:53
- Запропонований Додаток 2 зі змінами.docx 15.08.2026 15:53
- pasport_Kanion_KWSM_09R410AHF.pdf 15.08.2026 15:53
- Інструкція Bergen LBTE4-24IM3LBUE4-24OMLPB-03 R32 M.pdf 15.08.2026 15:53
- sign.p7s 15.08.2026 15:55
- рішення від 18.08.2026 №9965.pdf 18.08.2026 15:28
- інформація про резолютивну частину рішення від 26.08.2026 №10394.pdf 27.08.2026 14:48
- рішення від 26.08.2026 №10394.pdf 28.08.2026 16:56
- Додаток 1 до тендерної документації.pdf 19.08.2026 13:39
- Додаток_3 Договір1_.docx 19.08.2026 13:39
- GREE.docx 19.08.2026 13:39
- Додток 4.pdf 19.08.2026 13:39
- Додаток_3 Договір1_.pdf 19.08.2026 13:39
- Додаток 2.docx 19.08.2026 13:39
- Додток 4.docx 19.08.2026 13:39
- П. 1. Тендерна документація за Особливостями.pdf 19.08.2026 13:39
- Додаток 5 до ТД Цiнова пропозицiя.pdf 19.08.2026 13:39
- П. 1. Тендерна документація за Особливостями.docx 19.08.2026 13:39
- Пояснення.docx 19.08.2026 13:39
- Додаток 2 (зміни 13.08.2026).docx 19.08.2026 13:39
- Додаток 1 до тендерної документації. Перелік документів та_або інформації, які подаються Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції.docx 19.08.2026 13:39
- Додаток 2 (зміни 13.08.2026).pdf 19.08.2026 13:39
- Додаток 5 до ТД Цiнова пропозицiя.docx 19.08.2026 13:39
- MIDEA.docx 19.08.2026 13:39
Дата прийняття скарги до розгляду:
15.08.2026 18:58
Дата розгляду скарги:
26.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
18.08.2026 15:28
Дата прийняття рішення по скарзі:
28.08.2026 16:57
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
b6b270b45e07491f8c58c01e2e593be6
Заголовок пункту скарги:
Внесення змін то технічної специфікації
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на лот
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Усунення дискримінаційних вимог щодо збільшення потенційного кола учасників в державній закупівлі
×
-
Назва доказу:
passport_Nexora KFR-12b.pdf
-
Повʼязаний документ:
passport_Nexora KFR-12b.pdf
-
-
Назва доказу:
Інструкція Bergen LBTE4-24IM3LBUE4-24OMLPB-03 R32 M.pdf
-
Повʼязаний документ:
Інструкція Bergen LBTE4-24IM3LBUE4-24OMLPB-03 R32 M.pdf
-
-
Назва доказу:
pasport_Kanion_KWSM_09R410AHF.pdf
-
Повʼязаний документ:
pasport_Kanion_KWSM_09R410AHF.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Запити Органу оскарження
Номер:
756fbab7595f4148a080a70efcfae7d7
Тема запиту:
Пояснення
Текст запиту:
13.08.2026 в 22.48 була написана вимога до за купівлі за UA-2026-08-11-007745-a
Вимагаємо розширити вимогу щодо типу компресора та передбачити можливість застосування як інверторного, так і звичайного (неінверторного) компресора, оскільки обидва типи забезпечують основні функції охолодження, підтримання заданої температури та належну роботу обладнання, а відмінність полягає переважно у способі регулювання продуктивності компресора.
Наша відповідь була такою :
Доброго дня. Дякуємо за питання. У разі потреби зменшити холодопоступлення в приміщення, частота обертів інверторного компресора плавно зменшується. Для споживача це надає економію електроенергії та більш точне керування температурними режимами. Звичайний же компресор просто вимкнеться, а потім знову включиться на повну потужність. Тому для економії нам потрібен інверторний кондиціонер.
І друга вимога була від 13.08.2026 в 22.48 була така:
Просимо передбачити можливість використання холодоагенту як R32, так і R410A. Обидва холодоагенти призначені для роботи в системах кондиціонування та забезпечують виконання основних функцій обладнання — охолодження, обігріву, підтримання заданих температурних параметрів і належної роботи системи. Отже, обмеження вимоги виключно холодоагентом R32 не є необхідним для забезпечення функціональності обладнання та необґрунтовано звужує коло можливих технічних рішень.
Наша відповідь була такою :
Доброго дня. Дякуємо за питання. Холодоагент R410A: Газ R410A складається з двох різних газів (R32 і R125). Цей холодоагент до недавнього часу був одним з найпоширеніших і не впливає на озоновий шар, але одна молекула цього газу здатна впливати на парниковий ефект в 2 000 разів сильніше, ніж одна молекула СО2. Холодоагент R-32: Цей газ також є холодоагентом ГФВ і все частіше використовується в кондиціонерах через його мінімальний вплив на навколишнє середовище. Це чистий холодоагент (він не містить змішаних газів). Газ R32 має значно менший вплив на парниковий ефект. Він набагато нижчий, ніж газ R410A.
Ми за економію бюджетних коштів, і холодоаген R410A використовувався в більш старіших моделей кондиціонері.
Дата опублікування:
19.08.2026 13:39