• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)

Кваліфікація

від початку періоду пройшло 9 робочих днів

671 683.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 14:30 - 12.08.2026 00:00
Відповідь надана

Можливість розділити лот на кілька окремих.

Номер: 0dc2171ead7749e5990f1fe582405b6f
Дата опублікування: 10.08.2026 15:10
Опис: Доброго дня. Чи є можливість приймати участь по окремій позиції (типорозміру) шин? Або розділити чи виділити в окремий лот шини 18.4 R26 (480/80-26)? Дякуємо.
Відповідь: Розглянувши Ваше звернення щодо можливості участі в закупівлі за окремою позицією (типорозміром) шин або виділення шин 18.4 R26 (480/80-26) в окремий лот, повідомляємо наступне. Предмет закупівлі сформовано Замовником виходячи з наявної виробничої потреби підприємства у комплексному постачанні автомобільних шин різних типорозмірів для забезпечення належної та безперебійної експлуатації транспортних засобів і спеціальної техніки підприємства. Відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 708, Замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти), зокрема за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів. Таким чином, поділ предмета закупівлі на окремі лоти є правом, а не обов’язком Замовника. Замовником прийнято рішення здійснювати закупівлю шин як єдиний предмет закупівлі без поділу на лоти, оскільки всі позиції мають єдине функціональне призначення, належать до одного предмета закупівлі та закуповуються для забезпечення господарської діяльності підприємства. Крім того, комплексна закупівля дає можливість забезпечити узгоджені строки поставки всього необхідного асортименту шин, спрощує організацію приймання товару та виконання договору, а також зменшує ризики неповного або несвоєчасного забезпечення підприємства необхідними шинами. У зв’язку з викладеним Замовник не вбачає підстав для внесення змін до умов закупівлі та виділення шин типорозміру 18.4 R26 (480/80-26) в окремий лот. Участь у закупівлі за окремою позицією (окремим типорозміром шин) умовами закупівлі не передбачена. Пропозиція учасника повинна відповідати вимогам Замовника щодо предмета закупівлі в цілому. Ваше звернення щодо поділу предмета закупівлі на лоти не задоволено. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді: 11.08.2026 17:50