-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008066-a
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 14 робочих днів
671 683.33
UAH без ПДВ
Період оскарження:
07.08.2026 14:30 - 12.08.2026 00:00
Скарга
Очікує розгляду
КЕП
Скарга
Номер:
3dfbef58120a49fb9dac56eac8546d29
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-07-008066-a.a1
Назва:
Скарга
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Протокол УО № 4.pdf 03.09.2026 23:26
- sign.p7s 03.09.2026 23:26
- Скарга.pdf.p7s.zip 03.09.2026 23:26
Дата прийняття скарги до розгляду:
03.09.2026 23:35
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
0e547669fe9c4427848312c5a913af8f
Заголовок пункту скарги:
Скарга
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на відміну
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Відміна процедури закупівлі
Тип порушення:
Відміна процедури закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Скарга
Вимоги:
Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)
×
-
Зобов’язати Замовника скасувати документ (Протокол № 3 від 24.08.2026р ). про відміни торгів.