-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
806 020.00
UAH
Номер:
03b71f116438493cb5dd53a01e1edd07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-009400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
806 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.08.2026 14:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільні шини
Кількість
56 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума806 020.00 UAH