-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008066-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 9 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 9 робочих днів
671 683.33
UAH без ПДВ
Номер:
00f74434f3074c47bf56e65a8a511f24
Внутрішній номер закупівлі:
30026261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008066-a
Замовник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антон Нестеренко +380669231504 poligonekol_jur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
671 683.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:30 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:30 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 15:05 - 17.08.2026 15:34
Період кваліфікації:
з 17.08.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
066772ab76e14c9689e64a2624bbb6c8
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У процесі уточнення фактичної виробничої потреби підприємства встановлено, що потребу, на підставі якої було сформовано технічні характеристики предмета закупівлі, визначено не правильно. Окремі типорозміри та конструктивні характеристики шин, у тому чисі тип конструкції шин, не відповідають фактичній потребі Замовника. У зв'язку з уточненням фактичної потреби відсутня подальша потреба у закупівлі автомобільних шин за технічними характеристиками, визначеними в межах процедури UA-2026-08-07-008066-a.
Період оскарження:
24.08.2026 21:14 - 04.09.2026 00:00
Дата опублікування:
24.08.2026 21:14
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴671 683.33 ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)