-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-002331-a
Завершена
5 253 248.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 10:38 - 23.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо графіку перерв на прийом їжі
Номер:
ba553fe92c8f41138c301a20389d8e92
Дата опублікування:
20.08.2026 23:05
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо надати графік перерв на прийом їжі (час та тривалість кожної перерви), який необхідний для підготовки тендерної пропозиції щодо закупівлі.
Відповідь:
Графік прийому їжі учнями закладів освіти відрізняється від у кожному закладу, така інформація буде надана Виконавцю перед початком виконання послуг
Дата відповіді:
21.08.2026 16:14
Відповідь надана
розігрів готових страв
Номер:
a91446bb8e0240839f5e5df636896caa
Дата опублікування:
20.08.2026 23:00
Опис:
Чи нададуть заклади освіти можливість щодо розігріву готових страв? Яким чином це буде відбуватись?
Відповідь:
Предмет закупівлі - кейтерингові послуги, і технічні вимоги сформовані щодо надання послуг гарячого харчування, тому закладами освіти не недається можливість для розігріву страв
Дата відповіді:
21.08.2026 16:13
Відповідь надана
кількість водіїв
Номер:
6ac9353436084b038a3bb7b71d03787f
Дата опублікування:
20.08.2026 22:58
Опис:
Яка мінімальна кількість водіїв потрібна для забезпечення доставки одноразового харчування для усіх закладів освіти? Чи потрібно для водіїв медична довідка водія за формою 083/о?
Відповідь:
Інформація щодо поставленого запитання міститься у Додатку 3, таблиці 1 до тендерної документації.
Дата відповіді:
21.08.2026 16:11
Відповідь надана
відсутність кількості та адреси закладів освіти
Номер:
24ef5ec06eee4354b4a68a08bd3abc29
Дата опублікування:
20.08.2026 22:56
Опис:
Чому у тендерній документації не вказано кількість та адреси закладів освіти? Оскільки ця інформація є однією із складових частин дня прорахунку витрат на логістику та інших супутніх витрат.
Відповідь:
По даному запитанню до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
21.08.2026 16:14
Відповідь надана
кількість працівників
Номер:
f1270de368d3465284e1aabcb58ae5ae
Дата опублікування:
20.08.2026 22:53
Опис:
яку мінімальну кількість працівників для видачі одноразового гарячого харчування повинен мати Учасник для наданні послуг у всіх закладах освіти одночасно?
Відповідь:
По даному запитанню до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
21.08.2026 16:15
Відповідь надана
Щодо миття посуду, гастроємностей та столових приборів
Номер:
58a72c6732d549a7aa86c059f9e08ee0
Дата опублікування:
20.08.2026 22:52
Опис:
У випадку якщо майбутній виконавець буде проводити доставку одноразового харчування, чи буде надано закладом освіти місце для миття посуду, гастроємностей та столових приборів?
Відповідь:
Ні, закладами освіти не надається місце для миття посуду, гастроємностей та столових приборів
Дата відповіді:
21.08.2026 16:10
Відповідь надана
Щодо меню
Номер:
708bedef29e94eda8f4c18c7e201f39c
Дата опублікування:
20.08.2026 22:50
Опис:
Шановний Замовнику!
Відповідно до Додатку 5 до Тендерної документації: "З метою забезпечення належної організації послуг харчування щотижнево меню повинно бути узгоджено з Замовником у зв’язку з необхідністю рівноцінного харчування учнів різними надавачами послуг."
Просимо конкретизувати подальші дії Учасника у випадку відмови Замовник узгоджувати меню?
Відповідь:
Меню повинно бути погоджене з Замовником після підписання договору про надання послуг, а не у складі тендерної пропозиції.
Дата відповіді:
21.08.2026 16:07
Відповідь надана
Щодо термо упаковки
Номер:
3ad10e00032f49dfbc1e77e5e5b9d120
Дата опублікування:
20.08.2026 22:49
Опис:
Шановний Замовнику!
Відповідно до Додатку 5 до Тендерної документації: "У разі здійснення доставки – їжа доставляється для видачі в термо упаковці, документи на яку подаються в складі пропозиції."
Просимо конкретизувати, у якій саме упаковці повинно бути постачання одноразового харчування? В одноразовій чи багаторазовій?
Відповідь:
Доброго дня! Доставка їжі здійснюватиметься у термо упаковці, а саме: термоси, гастроємності, термоконтейнери з нержавіючої сталі, термобокси
Дата відповіді:
21.08.2026 16:05