-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації шкільного харчування
Оголошено тендер
5 253 248.00
UAH
Номер:
3c8304392a0c4cd59acb9e1eec5cf4d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-012201-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591647
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591647
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 253 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги з організації шкільного харчування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.07.2026 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДержавний бюджет, місцевий бюджет
Сума5 253 248.00 UAH