• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги з організації шкільного харчування

Завершена

5 253 248.00 UAH без ПДВ
Номер: 1674a41f28e1468e8c74fc417898c54e
Внутрішній номер закупівлі: 29901184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-002331-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Лементар +380473631815 irysja016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 253 248.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 10:38 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 10:38 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:31
Період кваліфікації: 26.08.2026 00:00 - 26.08.2026 11:18
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 253 248.00 Кейтерингові послуги з організації шкільного харчування