-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-003848-a
Завершена
34 554 185.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 11:36 - 15.07.2026 00:00
Відповідь надана
Інформація про субпідрядника
Номер:
478394688b7e47e8b1f47da487087e7c
Дата опублікування:
13.07.2026 15:36
Опис:
Шановний Замовнику! В п. 7 розділу ІІІ Тендерної документації зазначено: У разі залучення субпідрядної(их) організації(й) співвиконавця(ів) щодо виконання умов договору, в будь- якому обсязі вартості договору про закупівлю, який буде
вкладений за результатами проведеної процедури закупівлі, учасник надає у складі тендерної пропозиції, на у мовах визначених у Додатку 3 тендерної документації, документи щодо кожного суб’єкта господарювання, якого Учасник планує залучати до виконання робіт як субпідрядника/співвиконавця. Просимо уточнити вимогу чи необхідно подавати інформацію про залучення субпідрядника/співвиконавця в обсязі менше 20 %?
Відповідь:
Доброго дня!
Учасникам має право не підтверджувати субпідрядника/співвиконавця в обсязі менше 20 %.
Дата відповіді:
13.07.2026 15:48
Відповідь надана
Звіт з аналізу цін
Номер:
41e9c0c1314548cf9c7978777b6975a4
Дата опублікування:
13.07.2026 11:48
Опис:
Шановний Замовнику! Яким чином учасник, якого визначено переможцем може отримати підтвердження про направлення звіту з аналізу цін на офіційну адресу Замовника: uprav.zhkg@rada-poltava.gov.ua?
Відповідь:
Фактом направлення звіту з аналізу цін вважається надсилання електронного листа на офіційну адресу Замовника. Підтвердженням такого надсилання можуть бути відомості поштового сервісу відправника (лист у папці «Надіслані», повідомлення про доставку тощо).
Переможець має право звертатися за номером вказаному у тендерній документації.
Дата відповіді:
13.07.2026 15:47
Відповідь надана
Форма Пропозиція (Дод. 6)
Номер:
b40094ae019040e6aba374d644759f05
Дата опублікування:
10.07.2026 15:26
Опис:
Шановний Замовнику. Для уникнення непорозумінь під час подання тендерних пропозицій, оскільки з урахуванням змін законодавства закупівлі оголошуються без ПДВ, просимо внести зміни до Форми Пропозиція (Дод. 6) до тендерної документації. Див. інформацію, зазначену в примітках щодо заповнення форми пропозиція.
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за виявлення невідповідностей.
Замовником будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
10.07.2026 15:35