-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-003848-a
Завершена
34 554 185.00
UAH без ПДВ
Номер:
442a6538ddcd48e88ca2a3ba98f7ef2f
Внутрішній номер закупівлі:
29782616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-003848-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
34 554 185.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 11:36 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 11:36 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 15:41 - 20.07.2026 16:10
Період кваліфікації:
20.07.2026 16:10 - 23.07.2026 14:03
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 554 185.00 Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади