-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Оголошено тендер
41 465 022.00
UAH
Номер:
0aec63c11f3c49d1b3d478d5e56ee38a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-10-001699-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
41 465 022.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2026 09:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума41 465 022.00 UAH