• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу.

Завершена

3 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:59 - 05.07.2026 00:00
Відповідь надана

Акт

Номер: 981f67ad22eb4c72ae77d31bd545eebc
Дата опублікування: 01.07.2026 15:22
Опис: Будь-ласка надайте контакти та ПІБ з ким звʼязатися для підписання та складання акту про ознайомлення з місцем поставки ,що вимагається з боку Замовника . В протилежному випадку , є неможливим отримання данного акту , та ця вимога є дискримінаційною та такою ,що штучно звужує коло Учасників.
Відповідь: Контактна особа - Сергій Вікторович тел.0989173855.
Дата відповіді: 03.07.2026 15:17
Відповідь надана

Акт

Номер: 57cca408341549758239f9e7ec80b641
Дата опублікування: 30.06.2026 17:20
Опис: Шановний Замовник , у вашій тендерній документації зазначено наступне: "З метою узгодження розмірів та інших технічних параметрів додаткового оздоблення Модуля є обов’язкове ознайомлення Учасника з місцем поставки предмету закупівлі з підписанням відповідного акту Замовником. Зазначений акт, підписаний Замовником, подається у складі тендерної пропозиції Учасником. В акті обов’язково зазначається: місце поставки предмету закупівлі, предмет закупівлі (відповідно до оголошення про проведення закупівлі), найменування Замовника, дата та час складання та підписання цього акту." , будь-ласка надайте розʼяснення , яким чином цей акт складається, що зазначається в данному акті окрім вже наведених та відомих параметрів, номер телефону та ПІБ особи контактної особи ,яка відповідальна за підписання та складання акту з боку Замовника .
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за звернення. В акті обов’язково зазначається: місце поставки предмету закупівлі, предмет закупівлі (відповідно до оголошення про проведення закупівлі), найменування Замовника, дата та час складання та підписання цього акту. Контактна особа - Сергій Вікторович тел.0989173855
Дата відповіді: 03.07.2026 15:17